Jak se k nám dostat

Z Prahy (Černý most) se k nám nejrychleji dostanete po silnici R10 (směr Mladá Boleslav), sjet na exitu 27- Benátky nad Jizerou. Stejný exit použijte, jedete-li od obce Mladá Boleslav. Ihned po sjezdu odbočte vpravo směr Lysá nad Labem. Po cca 3 km v obci Jiřice odbočte vlevo na dlážděnou cestu do obce. Po projetí obcí Jiřice (na konci obce vidíte po levé ruce věznici), za označením konce obce odbočte první odbočku vpravo a pokračujte po dlážděné cestě cca 2km, kde je směrová tabule k odbočení vlevo na lesní cestu. Po této cestě již dorazíte po 700m na místo.

Celková doba jízdy z Černého mostu je 22 minut a již z obce Jiřice jsou u silnice umístěny dopravní značky k místnímu cíli „Střelnice Milovice“.

Z dálnice D 11 (Hradecká) sjet na exit 17 – Bříství, pokračujte směr Lysá nad Labem a na konci obce se držte při výjezdu vpravo, směr Milovice. V obci Milovice pokračujte po hlavní silnici, minete po levé ruce kostel a dále 500m rovně až na křižovatku ulic Mírová a Ostravská (hlavní směřuje vpravo) odbočte vlevo na dlážděnou mírně klesající silnici směřující k železničnímu přejezdu. Po 200m odbočit před železničním přejezdem vpravo (mírně do kopce). Pokračujte po asfaltové silnici a odbočte po cca 1km první možnou odbočku vpravo na dlážděnou cestu. Pokračujte cca 1,5km a za mírným stoupáním je vpravo odbočka na lesní cestu. Po této cestě již dorazíte po 700m na místo.

Celková doba jízdy od exitu 17 – Bříství je 25 minut a od křižovatky ulic Mírová a Ostravská v obci Milovice jsou u silnice umístěny dopravní značky k místnímu cíli „Střelnice Milovice“.

Zobrazit na mapě – Mapy.cz